פרס חדשנות עולמי לסלקום ונוקיה בכנס ה-IOT בברצלונה

זמן קריאה: < 1 דקה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הכנס החשוב בעולם ה-IOT, המתקיים בברצלונה, העניק לשתי חברות – נוקיה וסלקום – פרס על פיתוח משותף של רשת חיישני איכות סביבה לפריסה עירונית Digisense. זה למעלה משנה שסלקום עורכת יחד עם נוקיה העולמית פעילות בנושא פריסת רשת של חיישני איכות סביבה ברחבי הארץ. סלקום פורסת ברחבי הארץ מערכת חיישנים מסוגים שונים, כדוגמת טמפרטורה, לחות, רעש, אבק, זיהום אוויר, איכות אוויר, קרינה, תאורה ועוד. המידע ייאגר בענן ויוצע לרשויות מוניציפליות, לארגוני בריאות שונים, גופי בריאות ועוד.

החדשנות העיקרית במודל באה לבידי ביטוי הן בפריסה הצפופה של החיישנים באופן יעיל במיוחד, הן בשימוש בסלולאר כתשתית IOT אמינה, והן בשימוש בטכנולוגיית הבלוקצ'יין על מנת לאפשר החלפת מידע אמינה במודל Sensing as a Service.

:תגיות המאמר

כתבות דומות:

צ'יפ IP במהירות טרה-ביט

ממשקי IP במהירות טרה-ביט כבר כאן

הביקוש האקספוננציאלי לקישוריות ורוחב פס בעת האחרונה דוחף את מגבלות הקיבולת של רשתות ספקי תקשורת (CSP). יותר ביקוש לסטרימינג, למחשוב-ענן, AI, IoT ו- 5G, יחד עם שינוי דפוסי תעבורת האינטרנט בקרב המשתמשים הביתיים והעסקים – כל אלו מביאים את הרשתות עד לקצה.

לוגו נוקיה
הרשמו לניוזלטר נוקיה ישראל וקבלו את העדכונים האחרונים ישירות למייל
    *כתובתכם לא תשומש להפצת ספאם, תוכלו להסיר עצמכם מרשימת הדיוור בכל עת.

    אתר נוקיה משתמש בעוגיות כדי להתאים את חווית המשתמש, כמו כן עשוי להיעשות שימוש בעוגיות של חברות צד שלישי. הגלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות.