פועלים לוקאלית, חושבים גלובלית

זמן קריאה: < 1 דקה

הדגש של נוקיה העולמית על מו"פ הופך את הסניף הישראלי שלה לאחד החשובים של החברה בעולם. "מרכז הפיתוח הישראלי הוא החלוץ בפיתוח תשתיות הענן של נוקיה העולמית וזו גאווה גדולה מאוד" אומרים גיא שמש, סגן נשיא נוקיה העולמית, ואריק טל, מנכ"ל נוקיה ישראל, ומפרטים את הפרויקטים שמובילה החברה בישראל ובהם פריסת דור 5 וסיבים אופטיים.

נוקיה, הקיימת מעל 155 שנים, היא כיום ספקיות תשתיות תקשורת וענן מקצה לקצה, המונה כ-100,000 עובדים ומספקת תשתיות תקשורת לאלפי חברות תקשורת וארגונים עסקיים סביב העולם. החברה היא כיום אחת משלושת ספקי תשתיות דור חמש העיקריים בעולם. במהלך השנים היא צמחה גם באמצעות מיזוגים ורכישות, אשר העיקריות בשנים האחרונות כוללות את סימנס, אלקטל, לוסנט ומעבדות בל – מוסד המחקר החשוב ביותר בעולם התקשורת, שחוקריו זכו בתשעה פרסי נובל.

קראו את הכתבה המלאה שהתפרסמה ב"ספר ההיי-טק הישראלי" בהוצאת מגזין TheMarker.

:תגיות המאמר

כתבות דומות:

צוות נוקיה ישראל יחד עם תלמידי יוענה ז'בוטינסקי

גם ב-2020, ממשיכים לתרום לקהילה

הושלם פרויקט תרומה עבור כפר הנוער עתיד יוענה ז'בוטינסקי. עובדי נוקיה נרתמו והעבירו מחשבים וציוד היקפי חדיש והתקינו חדר למידה מלא לשימוש בני הנוער.

נוקיה חוגגת 25 שנים למהפכה הסלולרית

מי זוכר את שיחת הסלולר הראשונה שלו?

השיחה ההיסטורית התקיימה באמצעות 2 מכשירי נוקיה במרחק 1,500 ק"מ בהודו. מאז, השוק ההודי הפך להיות אחד הגדולים בעולם ונוקיה היא ספקית מובילה של תשתיות תקשורת וענן

לוגו נוקיה
הרשמו לניוזלטר נוקיה ישראל וקבלו את העדכונים האחרונים ישירות למייל
    *כתובתכם לא תשומש להפצת ספאם, תוכלו להסיר עצמכם מרשימת הדיוור בכל עת.

    אתר נוקיה משתמש בעוגיות כדי להתאים את חווית המשתמש, כמו כן עשוי להיעשות שימוש בעוגיות של חברות צד שלישי. הגלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות.