נמל אולו, Ukkoverkot ונוקיה משתפים פעולה בשלבים הראשונים של פיתוח נמל חכם

זמן קריאה: 3 דקות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הנמל מספק קישוריות ניידת מאובטחת לצורך דיגיטיזציה של העסקים המקומיים

Oulu Port Ltd ו-Ukkoverkot, ספקית מובילה של רשתות LTE פרטיות, חתמו על הסכם שיתוף פעולה לחמש שנים עם נוקיה. פתרון הרשת המיועד יכשיר את הקרקע לפרויקט הדיגיטיזציה הרב-שנתי OULU PORT Smarter.

"אנחנו שואפים להיות חלוצים בתחום הדיגיטיזציה של הנמלים ולפיכך בחרנו בפתרון LTE פרטי של Ukkoverkot, כבסיס לתקשורת האלחוטית הקריטית באזור הנמל שלנו. על ידי פיתוח תשתית דיגיטלית בנמל, נוכל לחבר את תעבורת הרשת של הנמל ואת צורכי התקשורת שלו במסגרת ישות אחת. זהו הפתרון המתקדם טכנולוגית והחסכוני ביותר עבור עבודות הפיתוח שלנו, והוא ישמש אותנו למשך שנים רבות", אומר מירה יואולה, האחראי על הכספים והדיגיטיזציה בנמל אולו.

נמל אולו יספק שירותים על ידי בנייה ופיתוח של פתרונות רשת מקומיים עבור הסביבה מרובת הפונקציות של אזור הנמל. חברת הנמל תנהל את קיבולת הרשת, אשר תימכר כשירות לארגונים ולגורמים המקומיים שפועלים באתר. ההשקעה ברשת מאפשרת להעניק שירותי נמל דיגיטליים חכמים, חדשניים, מודרניים ומאובטחים הן ללקוחות והן לשותפים. עגורנים, מעליות ושירותי סוורות נוספים מצריכים חיבור מהימן על מנת שניתן יהיה לקלוט ולשדר נתונים במהלך פעילויות הקשורות במטענים.

"רשת ה-LTE הפרטית של אולו תשתמש בתדר הפס הרחב 2.6GHz, אשר הוקצה לנמל על ידי Ukkoverkot ומבוסס על הפתרון של פלטפורמת האוטומציה הדיגיטלית של נוקיה, שהותאם אישית לצרכים הספציפיים בכל הנוגע לקיבולת, שמישות וכיסוי. היתרון של רשת LTE פרטית טמון בעובדה שהיא מאפשרת לכל שחקן בענף להפוך למיקרו-מפעיל, ומספקת קישוריות ניידת של פס רחב שתומכת במדרגיות בכפוף לאסטרטגיית הדיגיטיזציה של הלקוח. שיתוף הפעולה תואם לאסטרטגיה שלנו ויחזק עד יותר את עמדתנו כספקית מובילה של רשתות LTE פרטיות", אומר יוקו טופוראיינן, מנהל, kkoverkot. "תשתית הרשת הפרטית בנמל אולו מספקת לעסקים ולתעשייה קישוריות אלחוטית מתוחכמת במיוחד ומדרגית, שתהווה את הבסיס לכל תהליכי הדיגיטיזציה", אומר סטפן ליטינס, מנהל כללי, אוטומציה דיגיטלית, נוקיה. "נמל אולו ישתמש בטכנולוגיה שלנו לצורך פיתוח הסביבה הדיגיטלית ושיפור כלי הניתוח שלו. פלטפורמת האוטומציה הדיגיטלית שלנו מאפשרת למגוון יישומים עסקיים חכמים לעשות שימוש מיטבי בחיישנים, במצלמות וידאו ובהתקנים נוספים שיכולים להועיל לנמלים".

אודות נוקיה

אנחנו יוצרים את הטכנולוגיה שמחברת את העולם. אנו מפתחים ומספקים לתעשייה היצע שכולל ציוד רשת, תוכנות, שירותים ופתרונות רישוי מקצה לקצה, שזמינים באופן גלובלי. עם לקוחותינו נמנים ספקים של שירותי תקשורת, שרשתותיהם תומכות במשולב ב-5.7 מיליארדי מנויים, וכן ארגונים מן המגזר הפרטי והציבורי, אשר משתמשים במגוון מוצרי הרשת שלנו לצורך הגברת הפרודוקטיביות והעשרת החיים.

צוותי המחקר שלנו, כולל Nokia Bell Labs אשר זוכה להכרה עולמית, מאפשרים לנו להוביל את העולם לקראת הטמעה מקצה לקצה של רשתות 5G שהנן מהירות יותר, מאובטחות יותר ומסוגלות לחולל מהפכה בחיים, בכלכלה ובחברה. נוקיה מקפידה על תקני האתיקה העסקיים המחמירים ביותר לאורך תהליך היצירה של טכנולוגיה אשר מושתת על ייעוד חברתי, איכות ויושרה. http://www.nokia.com

אודות Ukkoverkot

Ukkoverkot, שהוקמה בשנת 2014, מספקת חיבורים בהתאמה אישית ביבשה, בים ובאוויר, לצורך תמיכה בדיגיטיזציה של מפעילי שירותים תעשייתיים ומפעילי אבטחה. לקוחות החברה כוללים את Konecranes, צבא פינלנד, Finavia, Steveco, משטרת הגבולות, VR ו-Erillisverkot. בפינלנד מוקצים ל-Ukkoverkot תדר 2.6GHz מהיר במיוחד וכן רישיונות עבור פס התדרים 450 MHz. פס התדרים 2.6GHz אשר זמין עבור Ukkoverkot אף מאפשר שירותים שמבוססים על טכנולוגיית 5G.

מידע נוסף

שי מור רשתי – 054-6233369

:תגיות המאמר

כתבות דומות:

כך תעשיית הטלקום יכולה לספק פתרונות בר קיימה עבור כדור הארץ

תעשיית הטלקום כבר שנים סוחבת מוניטין כבזבזנית. אולם בעידן שבו עקרון הקיימות נהיה כוח מרכזי בתרבות העסקית, נוקיה התגייסה למאמץ המשולב בהשקעה בתפוקה יעילה שאינה מכבידה עומס נוסף על כדור הארץ. כתב נוקיה מסכם את מגוון הדרכים שבה החברה נרתמת לנושא בבלוג הבא:

אבטחת אוטומציה

האם האוטומציה היא הפתרון לחששות האבטחה שלנו?

פיתוחים טכנולוגיים יצרו מהפכה בחיינו, אך הם טרם הצליחו להסיר מעלינו את אחד החששות הכי קדומים שלנו. בעוד אנחנו נהנים מפירות קיומנו המרושת, אנחנו עדיין חיים תחת האיום התמידי שמהמידע האישי שלנו יעמוד בסכנה וייפול לידיהם של אחרים.

תרשים עיר חכמה

העיר העתידית כבר לא תיראה אותו דבר

בוועידה הווירטואלית שנערכה בנובמבר האחרון השתתפו כ-2400 מאזינים מרחבי הארץ והעולם.כ חלק ממסלול "עיר ותחבורה חכמה", הציג רונן הללי, מנהל טכנולוגיות אנטרפרייז ישראל, את הפתרונות המותאמים שמספקת החברה והביא דוגמאות מערים בארץ ובעולם.

הדור הבא של העסקים: רשת סלולרית פרטית

מגפת הקורונה הוכיחה עד כמה נחוצה רשת סלולרית פרטית, עצמאית ומאובטחת שלא תלויה ברשתות חיצוניות. רשת ה-PLTE החדשה מותאמת לצרכי הלקוחות, מאפשרת מעבר לייצור אוטומטי ומתקדם לצד חיסכון תפעולי של עשרות אחוזים

אריק טל. מנכ"ל נוקיה ישראל

עולם חכם / אריק טל

הכפר הגלובלי שלנו משתנה בקצב בלתי נתפס וזה הזמן לעלות על הרכבת, כדי להיות שם כשזה קורה. אני מזמין כל אחת ואחד מכם להצטרף לחזון של נוקיה ישראל ולבנות ביחד איתנו עולם חכם – גם בארץ

לוגו נוקיה
הרשמו לניוזלטר נוקיה ישראל וקבלו את העדכונים האחרונים ישירות למייל
    *כתובתכם לא תשומש להפצת ספאם, תוכלו להסיר עצמכם מרשימת הדיוור בכל עת.

    אתר נוקיה משתמש בעוגיות כדי להתאים את חווית המשתמש, כמו כן עשוי להיעשות שימוש בעוגיות של חברות צד שלישי. הגלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות.