נמל אולו, Ukkoverkot ונוקיה משתפים פעולה בשלבים הראשונים של פיתוח נמל חכם

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
זמן קריאה: 2 דקות
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

הנמל מספק קישוריות ניידת מאובטחת לצורך דיגיטיזציה של העסקים המקומיים

Oulu Port Ltd ו-Ukkoverkot, ספקית מובילה של רשתות LTE פרטיות, חתמו על הסכם שיתוף פעולה לחמש שנים עם נוקיה. פתרון הרשת המיועד יכשיר את הקרקע לפרויקט הדיגיטיזציה הרב-שנתי OULU PORT Smarter.

“אנחנו שואפים להיות חלוצים בתחום הדיגיטיזציה של הנמלים ולפיכך בחרנו בפתרון LTE פרטי של Ukkoverkot, כבסיס לתקשורת האלחוטית הקריטית באזור הנמל שלנו. על ידי פיתוח תשתית דיגיטלית בנמל, נוכל לחבר את תעבורת הרשת של הנמל ואת צורכי התקשורת שלו במסגרת ישות אחת. זהו הפתרון המתקדם טכנולוגית והחסכוני ביותר עבור עבודות הפיתוח שלנו, והוא ישמש אותנו למשך שנים רבות”, אומר מירה יואולה, האחראי על הכספים והדיגיטיזציה בנמל אולו.

נמל אולו יספק שירותים על ידי בנייה ופיתוח של פתרונות רשת מקומיים עבור הסביבה מרובת הפונקציות של אזור הנמל. חברת הנמל תנהל את קיבולת הרשת, אשר תימכר כשירות לארגונים ולגורמים המקומיים שפועלים באתר. ההשקעה ברשת מאפשרת להעניק שירותי נמל דיגיטליים חכמים, חדשניים, מודרניים ומאובטחים הן ללקוחות והן לשותפים. עגורנים, מעליות ושירותי סוורות נוספים מצריכים חיבור מהימן על מנת שניתן יהיה לקלוט ולשדר נתונים במהלך פעילויות הקשורות במטענים.

“רשת ה-LTE הפרטית של אולו תשתמש בתדר הפס הרחב 2.6GHz, אשר הוקצה לנמל על ידי Ukkoverkot ומבוסס על הפתרון של פלטפורמת האוטומציה הדיגיטלית של נוקיה, שהותאם אישית לצרכים הספציפיים בכל הנוגע לקיבולת, שמישות וכיסוי. היתרון של רשת LTE פרטית טמון בעובדה שהיא מאפשרת לכל שחקן בענף להפוך למיקרו-מפעיל, ומספקת קישוריות ניידת של פס רחב שתומכת במדרגיות בכפוף לאסטרטגיית הדיגיטיזציה של הלקוח. שיתוף הפעולה תואם לאסטרטגיה שלנו ויחזק עד יותר את עמדתנו כספקית מובילה של רשתות LTE פרטיות”, אומר יוקו טופוראיינן, מנהל, kkoverkot. “תשתית הרשת הפרטית בנמל אולו מספקת לעסקים ולתעשייה קישוריות אלחוטית מתוחכמת במיוחד ומדרגית, שתהווה את הבסיס לכל תהליכי הדיגיטיזציה”, אומר סטפן ליטינס, מנהל כללי, אוטומציה דיגיטלית, נוקיה. “נמל אולו ישתמש בטכנולוגיה שלנו לצורך פיתוח הסביבה הדיגיטלית ושיפור כלי הניתוח שלו. פלטפורמת האוטומציה הדיגיטלית שלנו מאפשרת למגוון יישומים עסקיים חכמים לעשות שימוש מיטבי בחיישנים, במצלמות וידאו ובהתקנים נוספים שיכולים להועיל לנמלים”.

אודות נוקיה

אנחנו יוצרים את הטכנולוגיה שמחברת את העולם. אנו מפתחים ומספקים לתעשייה היצע שכולל ציוד רשת, תוכנות, שירותים ופתרונות רישוי מקצה לקצה, שזמינים באופן גלובלי. עם לקוחותינו נמנים ספקים של שירותי תקשורת, שרשתותיהם תומכות במשולב ב-5.7 מיליארדי מנויים, וכן ארגונים מן המגזר הפרטי והציבורי, אשר משתמשים במגוון מוצרי הרשת שלנו לצורך הגברת הפרודוקטיביות והעשרת החיים.

צוותי המחקר שלנו, כולל Nokia Bell Labs אשר זוכה להכרה עולמית, מאפשרים לנו להוביל את העולם לקראת הטמעה מקצה לקצה של רשתות 5G שהנן מהירות יותר, מאובטחות יותר ומסוגלות לחולל מהפכה בחיים, בכלכלה ובחברה. נוקיה מקפידה על תקני האתיקה העסקיים המחמירים ביותר לאורך תהליך היצירה של טכנולוגיה אשר מושתת על ייעוד חברתי, איכות ויושרה. http://www.nokia.com

אודות Ukkoverkot

Ukkoverkot, שהוקמה בשנת 2014, מספקת חיבורים בהתאמה אישית ביבשה, בים ובאוויר, לצורך תמיכה בדיגיטיזציה של מפעילי שירותים תעשייתיים ומפעילי אבטחה. לקוחות החברה כוללים את Konecranes, צבא פינלנד, Finavia, Steveco, משטרת הגבולות, VR ו-Erillisverkot. בפינלנד מוקצים ל-Ukkoverkot תדר 2.6GHz מהיר במיוחד וכן רישיונות עבור פס התדרים 450 MHz. פס התדרים 2.6GHz אשר זמין עבור Ukkoverkot אף מאפשר שירותים שמבוססים על טכנולוגיית 5G.

מידע נוסף

שי מור רשתי – 054-6233369

:תגיות המאמר

כתבות דומות:

הדור הבא של העסקים: רשת סלולרית פרטית

מגפת הקורונה הוכיחה עד כמה נחוצה רשת סלולרית פרטית, עצמאית ומאובטחת שלא תלויה ברשתות חיצוניות. רשת ה-PLTE החדשה מותאמת לצרכי הלקוחות, מאפשרת מעבר לייצור אוטומטי ומתקדם לצד חיסכון תפעולי של עשרות אחוזים

הדור הבא של העסקים: רשת סלולרית פרטית

מגפת הקורונה הוכיחה עד כמה נחוצה רשת סלולרית פרטית, עצמאית ומאובטחת שלא תלויה ברשתות חיצוניות. רשת ה-PLTE החדשה מותאמת לצרכי הלקוחות, מאפשרת מעבר לייצור אוטומטי ומתקדם לצד חיסכון תפעולי של עשרות אחוזים

לוגו נוקיה כחול
הרשמה לניוזלטר לעקוב אחרי העדכונים האחרונים