נוקיה ישראל משתתפת בפרויקט 5G-SOLUTIONS של האיחוד האירופי

זמן קריאה: < 1 דקה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאת אודי מרגולין*

נוקיה ישראל גאה להשתתף בפרויקט 5G-SOLUTIONS במסגרת קריאה ICT-19 של האיחוד האירופי לאימות יישומים שונים מתחומי התעשייה (Industry 4.0, IoT, נמל חכם, ערים חכמות, שידורי וידאו בפס ורחב ועוד) מעל רשתות 5G. מטרת הפרויקט היא לבצע ניסויים בשימוש ברשתות דור חמישי במספר ורטיקלים וכן לבדוק ישימות וכדאיות השימוש ברשתות אלו בצד הטכני (רוחב פס, ביצועי רשת וכדומה), וגם בצד העסקי (האם ניתן להרוויח יותר כסף או לחסוך כסף בשימוש ברשתות דור חמישי?).

האתגר העיקרי בפרויקט הוא חיבור של עולם התקשורת והענן לצרכנים שאינם מצויים בעולם המושגים של הענן ונדרשים להריץ את האפליקציות שלהם בסביבה שאינה מוכרת, תוך עמידה בדרישות Cloud Native והדור החמישי.

נוקיה ישראל (בהובלת הח"מ עם קבוצת הפיתוח בישראל של CBND) משתתפת בפרויקט ומובילה את המאמץ ליצירת מנגנון שינהל את הניסויים תוך חיבור מספר אתרים במדינות שונות. פתרון זה יבוסס על CBND תוך התאמתו למשימה של Cross Domain Service Orchestrator.

נוקיה ממוצבת במרכז הפרויקט ונדרשת לתאם ולחבר בין כל הגורמים, כך שבסופו של דבר כל הפתרונות יפעלו בצורה הרמונית.

בנוסף לסגמנטים אותם יש לחבר, אנו נדרשים גם לעשות אינטגרציה עם שני פרויקטים אחרים (במסגרת קריאה ICT-17) המספקים את התשתית שעליה ירוצו כל הניסויים.

משך הפרויקט 36 חודשים.

אתר הפרויקט: www.5gsolutionsproject.eu

Chief Architect & Strategist, Domain Services, Nokia Software Application Engineering – אודי מרגולין *

:תגיות המאמר

כתבות דומות:

רכבת נוסעים בתחנה

שיפור ניטור המעברים המפלסיים של הרכבת ושיפור הבטיחות באמצעות בינה מלאכותית

בינה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה מיושמים יותר ויותר כמענה לקשיים שאיתם מתמודדים מפעילי רכבות. אחד היישומים היותר מבטיחים הוא ניטור המעברים המפלסיים. קרסטן אוברלה, ראש תחום התחבורה בנוקיה אנטרפרייז מרחיב על כך במאמרו.

פרסום לועידת ישראל לעסקים

ועידת ישראל לטכנולוגיות המידע 2020

נוקיה תהיה בין נותני החסות בוועידת ישראל לטכנולוגיות המידע 2020. הצטרפו אל אלפי אנשי המקצוע מתחומי טכנולוגיות המידע, מנהלים ויזמים בוועידה שתיערך בחודש הקרוב ותיערך יומיים שלמים בתאריכים 2-3/11.

רקע בניינים ושמיים כחולים

BE ALL בחרו POL של נוקיה

BE ALL – רשת מתחמי עבודה משותפים – בחרו בטכנולוגית POL של נוקיה להתקנה במספר בניינים חדשים בתל אביב. הטכנולוגיה הוטמעה על מנת לתת מענה ולספק שירותים מתקדמים על גבי הרשת המקומית

לוגו נוקיה
הרשמו לניוזלטר נוקיה ישראל וקבלו את העדכונים האחרונים ישירות למייל
    *כתובתכם לא תשומש להפצת ספאם, תוכלו להסיר עצמכם מרשימת הדיוור בכל עת.

    אתר נוקיה משתמש בעוגיות כדי להתאים את חווית המשתמש, כמו כן עשוי להיעשות שימוש בעוגיות של חברות צד שלישי. הגלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות.