נוקיה ו-וודאפון יציעו שירות מתקדם של SD-WAN

זמן קריאה: < 1 דקה

מאת דמיטרי אזרלסקי – Consulting Engineer IP/SDN

הזרוע העסקית של וודאפון, VIBS, הכריזה לאחרונה על שיתוף פעולה עם נוקיה, שבמסגרתו תציע שירות מתקדם של SD-WAN  המבוסס על מוצר Nuage Networks Virtualized Services Platform) VSP) המיועד ללקוחות עסקיים וסטארטאפים.

הפתרון של Nuage הוא פתרון תקשורת המבוסס תוכנה שיספק לעסקים קישוריות בין סניפים ובין עננים – הן פרטיים והן ציבוריים – בצורה חכמה. הפתרון יאפשר לעסקים את הגמישות להסתגל לדרישות ושינויים ההולכים והגדלים, בזמן אמת, בסביבות מולטי-ענן, מוביליות ודיגיטליזציה.   

הניהול המרכזי וההפרדה שהפתרון יכול לספק יאפשרו לוודאפון בקלות לנהל מספר רב של לקוחות בו זמנית תוך שמירה על פרטיות, להתאים את השירות ללקוח לפי רצונו, ולהיות גמישים בהקמת שירותים חדשים.

עוד בנושא: סדר עולמי חדש: פתרון SD-WAN של NUAGE NETWORKS כובש את התעשייה

:תגיות המאמר

כתבות דומות:

סלקום ונוקיה מדגימות בהצלחה רשת סלולארית פרטית וירטואלית לארגונים

מדובר בפתרון חדשני הן בהיבט העסקי והן בהיבט הטכנולוגי, המאפשר לספק-השירות להקים רשת סלולארית פרטית וירטואלית עבור לקוחות ארגוניים. חידוש זה משלב מספר טכנולוגיות “פרוסת רשת וירטואלית”, עם “יישומי ענן קצה” והוא מתאים לרשתות 4G ו-5G גם יחד.

חלק משמעותי מהענן של נוקיה מפותח בישראל ויוצא לכל העולם

פייר-גאל שנטרו, מנהל פעילות הסלולאר של נוקיה במערב אירופה ובאגן הים התיכון, הגיע לביקור ראשון בישראל והתיישב לראיון עם ישראל דיפנס. ״להחליף דור ברשת סלולר לוקח כעשור. אנחנו מתקדמים יפה, אבל עדיין נמצאים בפתחה של המהפכה.״ מיוחד

כביש מהיר

נוקיה מרעידה את עולם התקשורת עם סיבים אופטיים לגלישה ביתית במהירות 100 ג’יגה לשניה

טכנולוגיית הסיבים האופטים הפופולרית בעולם הינה PON.בדור הראשון שלה, GPON המופעל בישראל, אפשרה טכנולוגיה זו לספק מהירות הורדה עד 1 גיגה לשניה לבתי אב. לאחרונה הכריזה נוקיה על ניסוי מוצלח עם חברת התקשורת הבינלאומית וודאפון שבו הצליחו להעביר 100 גיגה לשניה באורך גל יחיד!

צ'יפ IP במהירות טרה-ביט

ממשקי IP במהירות טרה-ביט כבר כאן

הביקוש האקספוננציאלי לקישוריות ורוחב פס בעת האחרונה דוחף את מגבלות הקיבולת של רשתות ספקי תקשורת (CSP). יותר ביקוש לסטרימינג, למחשוב-ענן, AI, IoT ו- 5G, יחד עם שינוי דפוסי תעבורת האינטרנט בקרב המשתמשים הביתיים והעסקים – כל אלו מביאים את הרשתות עד לקצה.

Nokia Logo
הרשמו לניוזלטר נוקיה ישראל וקבלו את העדכונים האחרונים ישירות למייל
    *כתובתכם לא תשומש להפצת ספאם, תוכלו להסיר עצמכם מרשימת הדיוור בכל עת.

    אתר נוקיה משתמש בעוגיות כדי להתאים את חווית המשתמש, כמו כן עשוי להיעשות שימוש בעוגיות של חברות צד שלישי. הגלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות.