משחקי האיזון: תשתיות ענן רחבות ויעילות עסקית

זמן קריאה: < 1 דקה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
יחסי איזון

סוף סוף הגענו לרגע המיוחל: פריסת תשתיות הענן כבר הגיעה למסה קריטית, המאפשרת גדילה מהירה עבור מגוון רחב של שיטות עבודה בעולמות התקשורת, וגם בעולמות ה IT ובארגונים גדולים. יחד עם הגידול המהיר הזה, מגיעות גם אופציות ואפשרויות בחירה מרובות העומדות בפני צוותי הפריסה – ואלו דורשים את החופש לבחור גם את הספק וגם את הטכנולוגיה שתואמת באופן מדויק את הצרכים שלהם (ולא תמיד את הצרכים של הארגון בכללותו).

אז איך אנחנו יכולים לעזור ללקוחות שלנו לאזן בין חופש הבחירה והאופציות הרבות לבין העלמת מורכבות ויעילות פיננסית?

אחד הגורמים שמעצימים את תסבוכת חופש הבחירה הוא המהירות העצומה שבה טכנולוגיות הענן מתקדמות ומשתנות והאפשרויות הרבות המובילות לאסטרטגיות שונות: האם ללכת עם אינטגרטור? אולי להשקיע בתשתית אנכית מוטמעת שלא דורשת חשיבה מרובה? אולי לקחת את הטוב מכל העולמות ולקוות שהצוותים הטכניים ידעו מה לעשות עם זה? ואולי יותר פשוט להישאר עם הספק הטוב והמוכר שלך ולקוות שכל ההבטחות על ״רשת פתוחה״ יענו על הציפיות שלכם.

לכל אחת מהאפשרויות הללו יש יתרונות וחסרונות – והגיע הזמן שנבחן אותם לעומק. מאמר מקצועי של ירון אבודגה, מנהל תחום תשתית הענן של נוקיה העולמית כאן: http://bit.ly/2UZ4qJ1

:תגיות המאמר

כתבות דומות:

עיר אורות ובניינים

2.5 דקות על ענן הרדיו של אורנג'

אורנג' העולמית צועדת בבטחה לכוון 5G. בווידאו הקצר מספרים נציגי אורנג' ונוקיה על ניסוי ענן הרדיו ועל יתרונות הטכנולוגיה

לוגו נוקיה
הרשמו לניוזלטר נוקיה ישראל וקבלו את העדכונים האחרונים ישירות למייל
    *כתובתכם לא תשומש להפצת ספאם, תוכלו להסיר עצמכם מרשימת הדיוור בכל עת.

    אתר נוקיה משתמש בעוגיות כדי להתאים את חווית המשתמש, כמו כן עשוי להיעשות שימוש בעוגיות של חברות צד שלישי. הגלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות.