התייעלות בנמל התעופה: משקפי מציאות רבודה ורשת של נוקיה

זמן קריאה: < 1 דקה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לפני כשנה בחנו הסינגפורים את הרעיון לייעל את עבודת העמסת המטען על המטוסים באמצעות שימוש במציאות רבודה: איש הלוגיסטיקה קיבל מידע על המטען ישירות לעדשת המשקפיים שלו. המסקנה הייתה שניתן יהיה לייעל את עבודת הנמל ב-25%! כל זה בהינתן רשת תקשורת אלחוטית מתאימה אמינה ומהירה לחיבור המשקפיים, בוודאי לא wifi.
הבלגים החליטו לקחת את הרעיון צעד קדימה ובחרו בנוקיה להקמת רשת פרטית בשטח הנמל.
גם בישראל זה יהיה אפשרי בקרוב, טכנית אפילו השנה עם התשתית המתקדמת של נוקיה. נתב"ג, רמון וגם חיפה – מי מרים את הכפפה? מי רוצה להתייעל וגם לתת שירות טוב יותר לציבור הנוסעים?

הכתבה המלאה >>> לחצו כאן

:תגיות המאמר

כתבות דומות:

רכבת נוסעים בתחנה

שיפור ניטור המעברים המפלסיים של הרכבת ושיפור הבטיחות באמצעות בינה מלאכותית

בינה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה מיושמים יותר ויותר כמענה לקשיים שאיתם מתמודדים מפעילי רכבות. אחד היישומים היותר מבטיחים הוא ניטור המעברים המפלסיים. קרסטן אוברלה, ראש תחום התחבורה בנוקיה אנטרפרייז מרחיב על כך במאמרו.

פרסום לועידת ישראל לעסקים

ועידת ישראל לטכנולוגיות המידע 2020

נוקיה תהיה בין נותני החסות בוועידת ישראל לטכנולוגיות המידע 2020. הצטרפו אל אלפי אנשי המקצוע מתחומי טכנולוגיות המידע, מנהלים ויזמים בוועידה שתיערך בחודש הקרוב ותיערך יומיים שלמים בתאריכים 2-3/11.

הדור הבא של העסקים: רשת סלולרית פרטית

מגפת הקורונה הוכיחה עד כמה נחוצה רשת סלולרית פרטית, עצמאית ומאובטחת שלא תלויה ברשתות חיצוניות. רשת ה-PLTE החדשה מותאמת לצרכי הלקוחות, מאפשרת מעבר לייצור אוטומטי ומתקדם לצד חיסכון תפעולי של עשרות אחוזים

לוגו נוקיה
הרשמו לניוזלטר נוקיה ישראל וקבלו את העדכונים האחרונים ישירות למייל
    *כתובתכם לא תשומש להפצת ספאם, תוכלו להסיר עצמכם מרשימת הדיוור בכל עת.

    אתר נוקיה משתמש בעוגיות כדי להתאים את חווית המשתמש, כמו כן עשוי להיעשות שימוש בעוגיות של חברות צד שלישי. הגלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות.