העיר העתידית כבר לא תיראה אותו דבר

זמן קריאה: < 1 דקה

נוקיה מתמקדת בתשתיות התקשורת כבסיס לערים חכמות ופתרונות תחבורה. ערים חכמות ותחום התחבורה עומדים בפני שינויים מהפכניים בשנים הקרובות אשר יהפכו את חיי התושבים למהנים יותר, בטוחים ופרודוקטיביים יותר. לחברת נוקיה מודל שלם של תשתיות תקשורת עבור “ערים חכמות” הנקרא Smart City as a Platform וכן מגוון רחב של אפליקציות מתקדמות. חשוב לבצע את הטרנספורמציה לעולם הדיגיטלי בצורה נכונה החל מרמת התשתיות על מנת לאפשר באופן מיטבי את היכולות הנדרשות ליצירת שירותים חדשים ברחבי העיר.

בוועידה הווירטואלית שנערכה בנובמבר האחרון השתתפו כ-2400 מאזינים מרחבי הארץ והעולם. הועידה נערכה שלושה ימים, וכללה הרצאות מקצועיות, פאנלים של מנכ”לים, סמנכ”לים ומנמ”רים , סדנאות ושולחנות עגולים. בין הנושאים שנידונו ניתן היה למצוא מסלולים בתחום הבריאות הדיגיטאלית, למידה דיגטאלית, חדשנות עתידנית בעולם התשתיות, homeland security, digital business, עיר ותחבורה חכמה, ואתגרים בניהול פרוייקטים ופיתוח מערכות מידע בעידן הנוכחי.

כחלק ממסלול “עיר ותחבורה חכמה”, הציג רונן הללי, מנהל טכנולוגיות אנטרפרייז ישראל, את הפתרונות המותאמים שמספקת החברה והביא דוגמאות מערים בארץ ובעולם. צפו בהרצאתו של רונן מכנס ‘עיר ותחבורה’.

:תגיות המאמר

כתבות דומות:

Industry 4.0

מהי המהפכה התעשייתית הרביעית?

מה זה בדיוק המהפכה התעשייתית הרביעית ואיך היא באמת מהפכנית? ראשית, התעסוקה שלנו עלולה להיעלם, העיר שלנו יכולה לשנות צורתה, הטכנולוגיה תתלכד עם גופנו ומהירות הבזק של החדשנות שאנו חווים רק תלך ותתעצם.

סלקום ונוקיה מדגימות בהצלחה רשת סלולארית פרטית וירטואלית לארגונים

מדובר בפתרון חדשני הן בהיבט העסקי והן בהיבט הטכנולוגי, המאפשר לספק-השירות להקים רשת סלולארית פרטית וירטואלית עבור לקוחות ארגוניים. חידוש זה משלב מספר טכנולוגיות “פרוסת רשת וירטואלית”, עם “יישומי ענן קצה” והוא מתאים לרשתות 4G ו-5G גם יחד.

מידע הוא הנפט החדש, גם בתעשיית הטלקום

כמו נפט, מידע הוא משאב שנהיה יקר ערך רק אם הוא מופק ומזוקק כראוי. אך לעומת משאבים טבעיים וסופיים, המידע הגולמי שענקי הטכנולוגיה מעבדים באופן תמידי הוא אינסופי וגדל בקצב אקפוננציאלי.

האסון במירון – רשת הסלולאר לא עמדה בעומס​. האם נצליח לנהל טוב יותר את האסון הבא?

האסון המזעזע בהר מירון המחיש יותר מתמיד את הצורך ברשת תקשורת אמינה ומאוחדת. כוחות החילוץ וההצלה מצאו עצמם פועלים יחד באנדרלמוסיה מבלי יכולת אפקטיבית לתקשר ביניהם. איך נעזרים ביתרונות הרשת הסלולארית ובמקביל נותנים מענה אפקטיבי לסוגיית העומס והשירות בחירום?

פרסום לועידת ישראל לעסקים

ועידת ישראל לטכנולוגיות המידע 2020

נוקיה תהיה בין נותני החסות בוועידת ישראל לטכנולוגיות המידע 2020. הצטרפו אל אלפי אנשי המקצוע מתחומי טכנולוגיות המידע, מנהלים ויזמים בוועידה שתיערך בחודש הקרוב ותיערך יומיים שלמים בתאריכים 2-3/11.

Nokia Logo
הרשמו לניוזלטר נוקיה ישראל וקבלו את העדכונים האחרונים ישירות למייל
    *כתובתכם לא תשומש להפצת ספאם, תוכלו להסיר עצמכם מרשימת הדיוור בכל עת.

    אתר נוקיה משתמש בעוגיות כדי להתאים את חווית המשתמש, כמו כן עשוי להיעשות שימוש בעוגיות של חברות צד שלישי. הגלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות.