המפעל הראשון בצרפת שמותקנת בו רשת פרטית

זמן קריאה: < 1 דקה
טכנולוגית דור 5 ענץ התעשייה

מפעל שניידר אלקטריק בצרפת, הנו המפעל הראשון שבו נערך פיילוט דור 5 לניהול הייצור ושיפור התחזוקה השוטפת באמצעות רשת דור 5 פרטית של נוקיה.

אורנג’ ושניידר-אלקטריק מקיימות ניסוי דור 5 לתעשייה במפעל חכם של שניידר בצרפת בעזרת רשת סלולארית פרטית מתוצרת נוקיה. מדובר במפעל הראשון בצרפת אשר מותקנת בו רשת פרטית תוך-מבנית . הניסוי נועד להדגים שילוב בין מערכות מידע למערכות תפעוליות IT/OT
תודות לקצב הגבוה, לשיהוי הנמוך (latency) ובעתיד הקרוב לפרוסות הרשת (network slicing).

הדור החמישי ממנף תחרותית את יכולות המפעל ומשפר משמעותית את התפוקה ואת תהליכי היצור.

בשלב ההתחלתי מתוכננים להיבחן שני תרחישים.
התרחיש הראשון משלב מציאות רבודה #augmentedreality לשיפור התחזוקה: הטכנאים משתמשים בטאבלטים ובאפליקציית AR של שניידר אלקטריק בשם AOA על מנת לקבל מידע בזמן אמת, מולבש על תמונת המציאות.
התרחיש השני משמש ל”ביקור רובוטי מרחוק” באתרים שונים, כאשר הטכנאי/המבקר משתמש ברובוט מיוחד המייצג אותו במקום מרוחק ומשקף בעבורו את המציאות, ובכך חוסך נסיעות מיותרות.

אורנג’ התקינה במפעל רשת פרטית מתוצרת נוקיה הכוללת ליבה וירטואלית #edgecloud וכן חמש אנטנות פנים-מבניות המכסות שטח של כאלפיים מטר רבוע ומספקות קצב הורדה של מעל ג’יגה לשניה.
עוד פרטים בקישור.

לפרטים נוספים ניתן לפנות למומחי האנטרפרייז שלנו

:תגיות המאמר

כתבות דומות:

Industry 4.0

מהי המהפכה התעשייתית הרביעית?

מה זה בדיוק המהפכה התעשייתית הרביעית ואיך היא באמת מהפכנית? ראשית, התעסוקה שלנו עלולה להיעלם, העיר שלנו יכולה לשנות צורתה, הטכנולוגיה תתלכד עם גופנו ומהירות הבזק של החדשנות שאנו חווים רק תלך ותתעצם.

סלקום ונוקיה מדגימות בהצלחה רשת סלולארית פרטית וירטואלית לארגונים

מדובר בפתרון חדשני הן בהיבט העסקי והן בהיבט הטכנולוגי, המאפשר לספק-השירות להקים רשת סלולארית פרטית וירטואלית עבור לקוחות ארגוניים. חידוש זה משלב מספר טכנולוגיות “פרוסת רשת וירטואלית”, עם “יישומי ענן קצה” והוא מתאים לרשתות 4G ו-5G גם יחד.

מידע הוא הנפט החדש, גם בתעשיית הטלקום

כמו נפט, מידע הוא משאב שנהיה יקר ערך רק אם הוא מופק ומזוקק כראוי. אך לעומת משאבים טבעיים וסופיים, המידע הגולמי שענקי הטכנולוגיה מעבדים באופן תמידי הוא אינסופי וגדל בקצב אקפוננציאלי.

סלקום ונוקיה מדגימות בהצלחה רשת סלולארית פרטית וירטואלית לארגונים

מדובר בפתרון חדשני הן בהיבט העסקי והן בהיבט הטכנולוגי, המאפשר לספק-השירות להקים רשת סלולארית פרטית וירטואלית עבור לקוחות ארגוניים. חידוש זה משלב מספר טכנולוגיות “פרוסת רשת וירטואלית”, עם “יישומי ענן קצה” והוא מתאים לרשתות 4G ו-5G גם יחד.

האסון במירון – רשת הסלולאר לא עמדה בעומס​. האם נצליח לנהל טוב יותר את האסון הבא?

האסון המזעזע בהר מירון המחיש יותר מתמיד את הצורך ברשת תקשורת אמינה ומאוחדת. כוחות החילוץ וההצלה מצאו עצמם פועלים יחד באנדרלמוסיה מבלי יכולת אפקטיבית לתקשר ביניהם. איך נעזרים ביתרונות הרשת הסלולארית ובמקביל נותנים מענה אפקטיבי לסוגיית העומס והשירות בחירום?

הדור הבא של העסקים: רשת סלולרית פרטית

מגפת הקורונה הוכיחה עד כמה נחוצה רשת סלולרית פרטית, עצמאית ומאובטחת שלא תלויה ברשתות חיצוניות. רשת ה-PLTE החדשה מותאמת לצרכי הלקוחות, מאפשרת מעבר לייצור אוטומטי ומתקדם לצד חיסכון תפעולי של עשרות אחוזים

Nokia Logo
הרשמו לניוזלטר נוקיה ישראל וקבלו את העדכונים האחרונים ישירות למייל
    *כתובתכם לא תשומש להפצת ספאם, תוכלו להסיר עצמכם מרשימת הדיוור בכל עת.

    אתר נוקיה משתמש בעוגיות כדי להתאים את חווית המשתמש, כמו כן עשוי להיעשות שימוש בעוגיות של חברות צד שלישי. הגלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות.