גם ב-2020, ממשיכים לתרום לקהילה

זמן קריאה: < 1 דקה
צוות נוקיה ישראל יחד עם תלמידי יוענה ז'בוטינסקי

הושלם פרויקט תרומה עבור כפר הנוער עתיד יוענה ז'בוטינסקי. עובדי נוקיה נרתמו והעבירו מחשבים וציוד היקפי חדיש והתקינו חדר למידה מלא לשימוש בני הנוער.

כחברה העומדת בחזית הטכנולוגיה ורואה באחריות חברתית ערך עליון, נוקיה ישראל גאה לקחת חלק בקידום ופיתוח הדור הצעיר. לאחרונה השלמנו פרויקט תרומה של מחשבים עבור כפר הנוער עתיד יוענה ז'בוטינסקי בבעלות עתיד – רשת חינוך ובתי ספר בע"מ.

במסגרת הפרויקט, הגיעו נציגי נוקיה ישראל לכפר הנוער כדי למסור מחשבים, מסכים וציוד היקפי מלא ולהתקינם בחדר למידה ייעודי לטובת בני הנוער. אנו רואים בתרומה זו תחילתה של שותפות פוריה, שתוליד פעילויות נוספות שיסייעו לחבר את הדור הצעיר לעולמות התקשורת וההייטק.

בתוך כך, גם בשנת 2020, בה מתחדד הצורך לתמוך בקהילה, נוקיה ישראל נרתמת ותומכת בקהילה. עשרות עובדי חברה נרתמו לארוז ולחלק מארזי מזון למשפחות נזקקות בחגי תשרי.

לינק לכתבה המלאה

צוות נוקיה ישראל מסדרים את הציוד
בתמונה (מימין לשמאל): ג'ונתן גולדסמית, יפעת פפו, רומן שושין, סופי שילה, סיגלית סטודן, אביחי כהן, מירב דגאי ורחל עשת
בתמונה : הדס עטיה ואריק טל, מנכ"ל נוקיה ישראל

:תגיות המאמר

כתבות דומות:

פועלים לוקאלית, חושבים גלובלית

הדגש של נוקיה העולמית על מו"פ הופך את הסניף הישראלי שלה לאחד החשובים של החברה בעולם. גיא שמש, סגן נשיא נוקיה העולמית, ואריק טל, מנכ"ל נוקיה ישראל, מפרטים את הפרויקטים שמובילה החברה בישראל ובהם פריסת דור 5 וסיבים אופטיים

נוקיה חוגגת 25 שנים למהפכה הסלולרית

מי זוכר את שיחת הסלולר הראשונה שלו?

השיחה ההיסטורית התקיימה באמצעות 2 מכשירי נוקיה במרחק 1,500 ק"מ בהודו. מאז, השוק ההודי הפך להיות אחד הגדולים בעולם ונוקיה היא ספקית מובילה של תשתיות תקשורת וענן

לוגו נוקיה
הרשמו לניוזלטר נוקיה ישראל וקבלו את העדכונים האחרונים ישירות למייל
    *כתובתכם לא תשומש להפצת ספאם, תוכלו להסיר עצמכם מרשימת הדיוור בכל עת.

    אתר נוקיה משתמש בעוגיות כדי להתאים את חווית המשתמש, כמו כן עשוי להיעשות שימוש בעוגיות של חברות צד שלישי. הגלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות.