גם ב-2020, ממשיכים לתרום לקהילה

זמן קריאה: < 1 דקה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
צוות נוקיה ישראל יחד עם תלמידי יוענה ז'בוטינסקי

הושלם פרויקט תרומה עבור כפר הנוער עתיד יוענה ז'בוטינסקי. עובדי נוקיה נרתמו והעבירו מחשבים וציוד היקפי חדיש והתקינו חדר למידה מלא לשימוש בני הנוער.

כחברה העומדת בחזית הטכנולוגיה ורואה באחריות חברתית ערך עליון, נוקיה ישראל גאה לקחת חלק בקידום ופיתוח הדור הצעיר. לאחרונה השלמנו פרויקט תרומה של מחשבים עבור כפר הנוער עתיד יוענה ז'בוטינסקי בבעלות עתיד – רשת חינוך ובתי ספר בע"מ.

במסגרת הפרויקט, הגיעו נציגי נוקיה ישראל לכפר הנוער כדי למסור מחשבים, מסכים וציוד היקפי מלא ולהתקינם בחדר למידה ייעודי לטובת בני הנוער. אנו רואים בתרומה זו תחילתה של שותפות פוריה, שתוליד פעילויות נוספות שיסייעו לחבר את הדור הצעיר לעולמות התקשורת וההייטק.

בתוך כך, גם בשנת 2020, בה מתחדד הצורך לתמוך בקהילה, נוקיה ישראל נרתמת ותומכת בקהילה. עשרות עובדי חברה נרתמו לארוז ולחלק מארזי מזון למשפחות נזקקות בחגי תשרי.

לינק לכתבה המלאה

צוות נוקיה ישראל מסדרים את הציוד
בתמונה (מימין לשמאל): ג'ונתן גולדסמית, יפעת פפו, רומן שושין, סופי שילה, סיגלית סטודן, אביחי כהן, מירב דגאי ורחל עשת
בתמונה : הדס עטיה ואריק טל, מנכ"ל נוקיה ישראל

:תגיות המאמר

כתבות דומות:

פועלים לוקאלית, חושבים גלובלית

הדגש של נוקיה העולמית על מו"פ הופך את הסניף הישראלי שלה לאחד החשובים של החברה בעולם. גיא שמש, סגן נשיא נוקיה העולמית, ואריק טל, מנכ"ל נוקיה ישראל, מפרטים את הפרויקטים שמובילה החברה בישראל ובהם פריסת דור 5 וסיבים אופטיים

נוקיה חוגגת 25 שנים למהפכה הסלולרית

מי זוכר את שיחת הסלולר הראשונה שלו?

השיחה ההיסטורית התקיימה באמצעות 2 מכשירי נוקיה במרחק 1,500 ק"מ בהודו. מאז, השוק ההודי הפך להיות אחד הגדולים בעולם ונוקיה היא ספקית מובילה של תשתיות תקשורת וענן

כך תעשיית הטלקום יכולה לספק פתרונות בר קיימה עבור כדור הארץ

תעשיית הטלקום כבר שנים סוחבת מוניטין כבזבזנית. אולם בעידן שבו עקרון הקיימות נהיה כוח מרכזי בתרבות העסקית, נוקיה התגייסה למאמץ המשולב בהשקעה בתפוקה יעילה שאינה מכבידה עומס נוסף על כדור הארץ. כתב נוקיה מסכם את מגוון הדרכים שבה החברה נרתמת לנושא בבלוג הבא:

אבטחת אוטומציה

האם האוטומציה היא הפתרון לחששות האבטחה שלנו?

פיתוחים טכנולוגיים יצרו מהפכה בחיינו, אך הם טרם הצליחו להסיר מעלינו את אחד החששות הכי קדומים שלנו. בעוד אנחנו נהנים מפירות קיומנו המרושת, אנחנו עדיין חיים תחת האיום התמידי שמהמידע האישי שלנו יעמוד בסכנה וייפול לידיהם של אחרים.

race car crew

מהי ארכיטקטורת CLOUD NATIVE?

היום, יותר מתמיד, כל ארגון שמפתח או צורך תוכנה מדבר על ארכיטקטורת CLOUD NATIVE, אולם כל חברה, בונה את היסודות של הארכיטקטורה בצורה שונה.

לוגו נוקיה
הרשמו לניוזלטר נוקיה ישראל וקבלו את העדכונים האחרונים ישירות למייל
    *כתובתכם לא תשומש להפצת ספאם, תוכלו להסיר עצמכם מרשימת הדיוור בכל עת.

    אתר נוקיה משתמש בעוגיות כדי להתאים את חווית המשתמש, כמו כן עשוי להיעשות שימוש בעוגיות של חברות צד שלישי. הגלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות.