בחזית המהפכה: הנדל ובכיריו ביקרו במשרדי נוקיה ישראל

זמן קריאה: < 1 דקה
סמנכ"ל טכנולוגיות נוקיה ישראל, שלומי אנג'י; שר התקשורת, ח"כ יועז הנדל; מנכ"ל נוקיה ישראל, אריק טל

"אנו גאים להיות שותפים למסע החשוב לקידום ישראל לחזית הטכנולוגיה באמצעות תשתיות ה-5G", מסר מנכ"ל נוקיה ישראל, אריק טל

מאת מערכת נוקיה ישראל

נוקיה ישראל ממשיכה לקבל הכרה בהיותה אחד הגורמים המובילים את מהפכת ה-5G בארץ. במסגרת ההיערכות למהפכה שבדרך, הגיעו למשרדי החברה בכפר סבא שר התקשורת, ח"כ יועז הנדל, המנכ"לית לירן אבישר בן חורין והנהלת המשרד. הם סיירו במקום ולאחר מכן התקיים דיון משותף עם בכירי נוקיה ישראל בסוגיות לאומיות הקשורות בפריסת סיבים אופטיים לבתים ובפריסת דור חמש ברחבי ישראל.

"התרשמנו מאוד מהמוטיבציה הגבוהה לקדם את העשייה, ואנו גאים להיות שותפים למסע החשוב לקידום ישראל לחזית הטכנולוגיה", מסר אריק טל, מנכ"ל נוקיה ישראל, "זה מה שיאפשר לכל אזרח ועסק ליהנות בעתיד הלא רחוק מתשתיות ושירותים חיוניים כמו למידה מרחוק, גלישה בקצב גבוה ואיכות טובה, מפעלים חכמים, ערים חכמות, יישומי רפואה מרחוק, גיימינג מתקדם, נהיגה אוטונומית ועוד".

נוקיה היא ספק תשתיות תקשורת מובילה בעולם ובישראל. למעלה ממחצית מהתקשורת במדינה – הנייחת והניידת – עוברת דרך תשתיות נוקיה בכל הרשתות.

:תגיות המאמר

כתבות דומות:

פועלים לוקאלית, חושבים גלובלית

הדגש של נוקיה העולמית על מו"פ הופך את הסניף הישראלי שלה לאחד החשובים של החברה בעולם. גיא שמש, סגן נשיא נוקיה העולמית, ואריק טל, מנכ"ל נוקיה ישראל, מפרטים את הפרויקטים שמובילה החברה בישראל ובהם פריסת דור 5 וסיבים אופטיים

צוות נוקיה ישראל יחד עם תלמידי יוענה ז'בוטינסקי

גם ב-2020, ממשיכים לתרום לקהילה

הושלם פרויקט תרומה עבור כפר הנוער עתיד יוענה ז'בוטינסקי. עובדי נוקיה נרתמו והעבירו מחשבים וציוד היקפי חדיש והתקינו חדר למידה מלא לשימוש בני הנוער.

נוקיה חוגגת 25 שנים למהפכה הסלולרית

מי זוכר את שיחת הסלולר הראשונה שלו?

השיחה ההיסטורית התקיימה באמצעות 2 מכשירי נוקיה במרחק 1,500 ק"מ בהודו. מאז, השוק ההודי הפך להיות אחד הגדולים בעולם ונוקיה היא ספקית מובילה של תשתיות תקשורת וענן

לוגו נוקיה
הרשמו לניוזלטר נוקיה ישראל וקבלו את העדכונים האחרונים ישירות למייל
    *כתובתכם לא תשומש להפצת ספאם, תוכלו להסיר עצמכם מרשימת הדיוור בכל עת.

    אתר נוקיה משתמש בעוגיות כדי להתאים את חווית המשתמש, כמו כן עשוי להיעשות שימוש בעוגיות של חברות צד שלישי. הגלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות.